Grąžinimo sąlygos 

 Prekių grąžinimas

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų (netaikoma jei grąžinama nekokybiška prekė):

Gražinti arba pakeisti prekę galite ne vėliau kaip per 14 dienų.

  • Prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos, jos turi būti nesugadintos ir nepraradusios savo vertės. Grąžinamos prekės turi būti su visomis etiketėmis, originalioje pakuotėje.
  • grąžinamos avalynės originali dėžutė negali būti apklijuota lipdukais/lipnia juosta, antspauduota, aprašinėta ar kitaip sugadinta.
  • grąžinama avalynė turi būti nesugadinta ir išsiųsta tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;

 

Grąžinimo eiga:

  • apie norimą grąžinti prekę prašome mus įspėti el. paštu pagalba@eslepetes.lt
  • originalią avalynės dėžutę (jeigu gavote) supakuokite į maišelį, kartoninę dėžę, voką ar kt. 
  • išsiųskite prekę adresu, kuris yra nurodytas grąžinimo formoje arba pasitikslinkite el.paštu pagalba@eslepetes.lt

Prekių keitimas:

  • Norėdami pasikeisti savo pirkinį į kito dydžio, spalvos ar modelio prekę informuokite mus paštu pagalba@eslepetes.lt ne vėliau kaip per 3 dienas nuo prekės pristatymo Jums.

 

Pinigų grąžinimas

 

Jei grąžinamos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 10 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo. Jei Jūsų grąžintos prekės neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus.

 

 

Svarbi informacija:

Už grąžinamos prekės transporto išlaidas ir grynųjų pinigų administravimo  išlaidas pinigai negrąžinami.

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija, toliau – Mažmeninės prekybos taisyklės). Vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklių 25 punkto nuostatomis, prekės, kurios vartotojui parduotos pagal vartojimo pirkimo–pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.22810 ir 6.22811 straipsniuose nustatyta tvarka.

Išvardinti dalykai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Mūsų tikslas paprastas – kad tiek Jūs, tiek mes liktumėme patenkinti.